Czy w edukacji za dużo narzekamy? O mediach społecznościowych, relacjach i budowaniu wspólnoty.

W 312. odcinku podcastu EduKosmos rozmawiamy o narzekaniu w edukacji, nauczycielskich grupach w mediach społecznościowych, ocenianiu, relacjach, planie daltońskim i potrzebie budowania wspólnoty.

